Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Referencje Air Technika Sp. z o.o. Ska

Referencje

Nasi klienci piszą
o naszej współpracy

KWP w Poznaniu

Niniejszym oświadczamy, że Firma Air Technika Sp. z o.o. SKA od 2014 roku jest wykonawcą prac polegających na dostawie oraz montażu urządzeń klimatyzacyjnych na obiektach Policji w Województwie Wielkopolskim. Stwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą przebiega bezproblemowo. Całość robót została przeprowadzona starannie i estetycznie.
14.06.2016r. - kom. Dariusz Kowalski Zastępca Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Poznaniu

TKG Sp. z o.o.

Firma TKG Sp. z o.o. potwierdza niniejszym, że firma Air Technika Sp. z o.o. zrealizowała prace od czerwca 2012 do października 2012, które polegały na dostarczeniu oraz montażu urządzeń systemu klimatyzacyjnego wraz z automatyką na obiekcie NESTLE POLSKA S.A. Oddział W Kargowej. Firma Air Technika Sp. z o.o. podczas wykonywanych zleconych przez nas prac wykazała się rzetelnością, dobrą organizacją pracy oraz dyspozycyjnością dostosowaną do warunków prowadzenia robót. Dobra współpraca i jakość wykonywanych prac pozwala nam polecić firmę Air Technika Sp. z o.o. SKA jako sprawdzonego i rzetelnego partnera tego typu prac.
20.01.2013r. - Anna Demska TKG Klimatyzacje

Condix SA

Condix S.A. informuje iż w latach 2011 - 2012 korzystała z usług firmy Air Technika Sp. z o.o.w zakresie dostawy, montażu oraz uruchomienia instalacji klimatyzacji, wentylacji, automatyki oraz zasilania elektrycznego na budowie „BUDOWA „POD KLUCZ” na terenie ZESPÓŁ ELEKTROWNI PĄTNÓW - ADAMÓW –KONIN S.A. Prace te zostały zrealizowane w sposób profesjonalny i terminowy, zgodnie z obowiązującymi normami i sztuką budowlaną, a stosowane urządzenia cechowały się wysoką jakością. W trakcie realizacji robót firma Air Technika Sp. z o.o. wykazała dużą sprawność organizacyjną oraz wysoki poziom techniczny wykonywanych instalacji. Dzięki zaangażowaniu pracowników wykonawca z podjętych zadań wywiązał się rzetelnie i terminowo.
25.06.2012r. - Daniel Wasilewski Kierownik Robót Sanitarnych Condix SA

MPK Poznań

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Spółka z o.o. potwierdza wykonanie przez firmę Air Technika Sp. z o.o. prac serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na obiektach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. Dodatkowo firma Air Technika dokonała na rzecz naszej firmy opracowania dokumentacji projektowej oraz kompleksowego wykonania systemu klimatyzacji (dratwy, montażu oraz uruchomienia systemu wody lodowej) w budynku biurowym naszego przedsiębiorstwa przy ulicy Głogowskiej 131/133 w Poznaniu. Działania firmy Air Technika oceniamy na skuteczne i profesjonalne.
17.04.2012r. - Edward Leitgeber Prokurent Dyrektor ds. Infrastruktury Technicznej MPK w Poznaniu Sp. z o.o.

Budimex SA

Firma Budimex SA Oddział Budownictwa Ogólnego Północ w Poznaniu informuje iż w latach 2010-2011 korzystała z usług Firmy Air Technika Sp. z o.o. w zakresie dostawy, montażu oraz uruchomienia 23 jednostek zewnętrznych oraz 86 jednostek wewnętrznych urządzeń klimatyzacyjnych na obiekcie Centrum Biurowo – Usługowe „MARATON” w Poznaniu. Usługi zostały wykonane należycie, w sposób terminowy i profesjonalny, zgodnie z obowiązującymi normami. W trakcie realizacji prac, firma Air Technika Sp. z o.o. wykazała dużą sprawność organizacyjną oraz wysoki poziom techniczny wykonanych usług.
04.03.2011r. - Jacek Wencelewski Kierownik Robót Inwestycyjnych Budimex SA

Topacz Investment Sp. z o.o.

Firma Topacz Investment Sp. z o.o. będąca właścicielem i zarządcą budynku usługowo – apartamentowego zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Księcia Witolda 2, uprzejmie informuje, że z pełnym zaufaniem może polecić podmiot gospodarczy – firmę Air Technikę Sp. z o.o., która w latach 2008-2009 dostarczyła i zamontowała urządzenia klimatyzacyjne: systemu VRF – 2 kpl., obsługujące pomieszczenia o łącznej kubaturze 1540m3. Wszystkie prace zostały zrealizowane sprawnie i na wysokim poziomie technicznym, zgodnie z obowiązującymi normami oraz sztuką budowlaną. Zastosowane urządzenia charakteryzują się wysoką jakością technologiczną i sprawdzają się w dłuższym okresie eksploatacyjnym. Firma Air Technika wykonała wszystkie prace z rzetelnością i terminowością, co spowodowało, że objęła również stały serwis w kompleksie usługowo – apartamentowym. Serwis obejmuje bieżące przeglądy i konserwacje urządzeń między innymi dwóch systemów VRF. W przypadkach awarii można liczyć na szybką i skuteczną interwencję. Jakość pracy wykonanej przez pracowników firmy Air Technika Sp. z o.o. , oceniamy jako wzorową, dlatego w przypadku kolejnych inwestycji będą zapraszani do współpracy.
22.04.2010r. - Marcin Michalak Prokurent Topacz Investment Sp. z o.o.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Pile informuje, że firma AIR TECHNIKA POZNAŃ Sp. z o.o., świadczy na podstawie umowy zawartej w dniu 07 października 2009r. do dnia 31 grudnia 2011r. usługi wykonywania konserwacji oraz napraw urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz kurtyn powietrznych w budynkach Oddziału ZUS w Pile i podległych Inspektoratów. Usługa realizowana jest zgodnie z zawartą umową.
05.02.2010r. - Barbara Łukaszewska Dyrektor ZUS Oddział w Pile

Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu

Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu informuje, że w 2009 roku korzystał z usług firmy Air Technika w zakresie przeglądów i konserwacji oraz doraźnych napraw urządzeń klimatyzacyjnych w placówkach pocztowych na terenie miasta Poznania. Prace wykonane są należycie, w terminach określonych w umowie. Ze strony użytkowników nie było żadnej reklamacji na usługi świadczone przez firmę Air Technika. W związku z tym uważamy firmę za wiarygodną i godną polecenia.
2010r. - Beata Kraszewska p.o. Zastępca Dyrektora Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu

Caverion Polska Sp. z o.o.

Firma Caverion Polska Sp. z o.o. informuje, że firma Air Technika Poznań Sp. z o.o. wykonała kompleksowo dostawę, montaż oraz uruchomienie 29 kpl. urządzeń klimatyzacyjnych na obiekcie CINEMA CITY w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Usługi te zostały wykonane należycie, w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie jakościowym. Prace przeprowadzone zostały w zakresie i terminach określonych w umowie. Zastosowane urządzenia cechowały się wysoką jakością.
03.10.2009r. - Stanisław Solarski Dyrektor Kontraktu Caverion Group

Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu

Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu informuje, że w okresie od 24.06.2008r. do 15.08.2008r. korzystała z usług firmy Air Technika w zakresie przeglądów i konserwacji oraz doraźnych napraw urządzeń klimatyzacyjnych w placówkach pocztowych na terenie miasta Poznania oraz przyległych powiatów. Prace wykonane były w zakresie i terminach określonych w umowie. Ze strony użytkowników nie było żadnej reklamacji na usługi świadczone przez firmę Air Technika. W związku z tym uważam firmę za wiarygodną i godną polecenia.
2009r. - Beata Kraszewska p.o. Zastępca Dyrektora Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu

Przedsiębiorstwo Inżynierskie Ćwiertnia Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Inżynierskie Ćwiertnia Sp. z o.o. informuje, że firma Air Technika Sp. z o.o. jako Podwykonawca w zakresie kompleksowego wykonania instalacji klimatyzacji wraz z pomiarami dostarczyła urządzenia i wykonała ww. instalacje na obiekcie Biurowiec „A” dla PGB S.A w Wysogotowie k. Poznania. Prace te zostały zrealizowane w sposób profesjonalny i terminowy, zgodny z obowiązującymi normami i sztuką budowlaną, a stosowane urządzenia cechowały się wysoką jakością i sprawdziły się w dłuższym okresie eksploatacyjnym. Mając powyższe na uwadze udzielamy swoich referencji firmie Air Technika Sp. z o.o. w Poznaniu, jednocześnie wyrażając zgodę na wykorzystanie naszej pozytywnej oceny dotychczasowej współpracy do postępowań kwalifikacyjnych firmy w uzyskiwaniu nowych zleceń na swoje usługi.
09.01.2008r. - mgr Olesław Buchwald Wiceprezes Zarządu Ćwiertnia Sp. z o.o.

Instytut Chemii Bioorganicznej PAN

Instytut Chemii Bioorganicznej PAN z siedzibą w Poznaniu informuje, że w okresie od 30.07.2009 r. korzystała z usług firmy Air Technika Poznań Sp. z o.o. w zakresie wykonania przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych. Usługi zostały wykonane należycie, w sposób terminowy i profesjonalny, zgodnie z obowiązującymi normami. W trakcie realizacji prac, firma Air Technika Poznań Sp. z o.o. wykazała dużą sprawność organizacyjną oraz wysoki poziom techniczny wykonanych usług.
2008r. - mgr inż. Krzysztof Bąk Główny Inżynier IChB PAN

Air Technika Sp. z o.o. SKA

ul. Kościerzyńska 17-19
51-430 Wrocław
tel. (71) 341 30 70
fax (71) 341 37 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Air Technika odz. Poznań

ul. Stawna 2
62-052 Komorniki
tel. (61) 663 36 80
fax (61) 663 36 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Air Technika odz. Łódź

ul.Tuwima 95 
90-031 Łódź
tel. (42) 299 96 45
fax (42) 299 96 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Air Technika odz. Kraków

ul. Zawiła 45 
30-442 Kraków
tel. 609 775 644
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stworzone dzięki SPL